SMBG5350BE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBG5350BE3/TR13
JLCPCB Part #
C17502121
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 13V 1uA@9.4V 2.5Ω 5W ±5% SMBG(DO-215AA) Zener Diodes ROHS