SMAJ45CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ45CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445655
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 45V 500W 50V 6.2A 80.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS