ATXMEGA32A4U-ANR
MFR.Part #
ATXMEGA32A4U-ANR
JLCPCB Part #
C220600
Package
TQFP-44(10x10)
Description
1.6V~3.6V 12bit 12bit 32KB 32MHz 34 AVR FLASH TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS