SMAJ350AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ350AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3709166
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 350V 432V 500W 567V 700mA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS