SMAJ51CAHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ51CAHR3G
JLCPCB Part #
C3714834
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.9A 400W 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS