SMAJ220E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ220E3/TR13
JLCPCB Part #
C3711667
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.1A@10/1000us 220V 272V 356V 500W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS