SMAJ250E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ250E3/TR13
JLCPCB Part #
C3700744
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1A@10/1000us 250V 309V 405V 500W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS