MXLSMLG170AE3
MFR.Part #
MXLSMLG170AE3
JLCPCB Part #
C2628674
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 11A 170V 189V 275V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS