SMAJ12CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ12CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3711352
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 25.1A 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS