MSMLG54CAE3
MFR.Part #
MSMLG54CAE3
JLCPCB Part #
C2625200
Description
2uA 34.4A 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)