SM8LC12E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SM8LC12E3/TR13
JLCPCB Part #
C2447961
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 1uA 2 24V 25pF 500W 5A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS