SM16LC15E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SM16LC15E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449508
Package
SO-16
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 25pF 30V 500W 5A@8/20us 8 IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SO-16 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS