PIC18LF43K22-I/ML
MFR.Part #
PIC18LF43K22-I/ML
JLCPCB Part #
C642331
Package
QFN-44-EP(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 256Byte 35 512Byte 64MHz 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC QFN-44-EP(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS