PIC18F66K22-E/MR
MFR.Part #
PIC18F66K22-E/MR
JLCPCB Part #
C642932
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 4KB 53 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS