PIC32MX420F032HT-40V/MR
MFR.Part #
PIC32MX420F032HT-40V/MR
JLCPCB Part #
C624627
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 2.3V~3.6V 32 Bit 32KB 40MHz 53 8KB Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS