PIC18F47Q43-I/PT
MFR.Part #
PIC18F47Q43-I/PT
JLCPCB Part #
C634545
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 36 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS