PIC18F46Q71-I/P
MFR.Part #
PIC18F46Q71-I/P
JLCPCB Part #
C7327769
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 12bit 256Byte 37 4KB 64KB 64MHz 8 Bit 8bit、10bit Built-in+External FLASH PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS