MXL5KP11AE3
MFR.Part #
MXL5KP11AE3
JLCPCB Part #
C2628890
Description
11V 12.2V 18.2V 274A 5kW TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS