PIC18F43K20-I/PT
MFR.Part #
PIC18F43K20-I/PT
JLCPCB Part #
C634480
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 256Byte 35 512Byte 64MHz 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS