PIC18F43K20-I/MV
MFR.Part #
PIC18F43K20-I/MV
JLCPCB Part #
C638912
Package
QFN-40-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 256Byte 35 512Byte 64MHz 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC QFN-40-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS