PIC18F26Q84-E/SO
MFR.Part #
PIC18F26Q84-E/SO
JLCPCB Part #
C3220391
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 25 4KB 64KB 64MHz 8 Bit 8bit Built-in FLASH PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS