PIC18F26Q84-E/SS
MFR.Part #
PIC18F26Q84-E/SS
JLCPCB Part #
C3235719
Package
SSOP-28
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 25 4KB 64KB 64MHz 8 Bit 8bit Built-in FLASH PIC SSOP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS