PIC18F25Q10T-I/SO
MFR.Part #
PIC18F25Q10T-I/SO
JLCPCB Part #
C630052
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10bit 25 256Byte 2KB 32KB 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS