PIC18F25K80-I/ss
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC18F25K80-I/ss
JLCPCB Part #
C26838
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 24 3.6KB 32KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS