MASMCG22AE3
MFR.Part #
MASMCG22AE3
JLCPCB Part #
C3711238
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 22V 24.4V 35.5V 42.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)