PIC18F23K22-I/SS
MFR.Part #
PIC18F23K22-I/SS
JLCPCB Part #
C220606
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~5.5V 24 256Byte 512Byte 64MHz 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS