M5KP100CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M5KP100CA
JLCPCB Part #
C2635934
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100V 10uA 111V 162V 31A 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)