PIC17C42A-25/PQ
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC17C42A-25/PQ
JLCPCB Part #
C637346
Package
MQFP-44(10x10)
Description
0℃~+70℃ 232Byte 25MHz 33 4.5V~6V 4KB 8 Bit External OTP PIC MQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS