PIC16C67T-20I/PQ
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC16C67T-20I/PQ
JLCPCB Part #
C632616
Package
MQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 14KB 20MHz 33 368Byte 4V~6V 8 Bit External OTP PIC MQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS