PIC16C74B-20/PT
MFR.Part #
PIC16C74B-20/PT
JLCPCB Part #
C634240
Package
TQFP-44
Description
0℃~+70℃ 192Byte 20MHz 33 4V~5.5V 7KB 8 Bit External OTP PIC TQFP-44 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS