MSMCJLCE26A
MFR.Part #
MSMCJLCE26A
JLCPCB Part #
C2625711
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 26V 28.9V 36A 42.1V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)