PIC16C715-20E/SO
MFR.Part #
PIC16C715-20E/SO
JLCPCB Part #
C642626
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+125℃ 128Byte 13 20MHz 3.5KB 4V~5.5V 8 Bit 8bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS