PIC16C710-20I/SO
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC16C710-20I/SO
JLCPCB Part #
C642608
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+85℃ 13 20MHz 36Byte 4V~6V 8 Bit 896Byte External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS