PIC16C64A-20I/PQ
MFR.Part #
PIC16C64A-20I/PQ
JLCPCB Part #
C637185
Package
MQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 128Byte 20MHz 3.5KB 33 4V~6V 8 Bit External OTP PIC MQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS