PIC16C65B-20I/PQ
MFR.Part #
PIC16C65B-20I/PQ
JLCPCB Part #
C637191
Package
MQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 192Byte 20MHz 33 4V~5.5V 7KB 8 Bit External OTP PIC MQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS