PIC16C62A-10I/SO
MFR.Part #
PIC16C62A-10I/SO
JLCPCB Part #
C646105
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 128Byte 22 3.5KB 4V~6V 8 Bit External OTP PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS