MXSMLG14A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMLG14A
JLCPCB Part #
C2628097
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
129.4A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS