PIC16C622-20I/P
MFR.Part #
PIC16C622-20I/P
JLCPCB Part #
C646854
Package
PDIP-18
Description
-40℃~+85℃ 128Byte 13 20MHz 3.5KB 3V~6V 8 Bit External OTP PIC PDIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS