PIC16C54-10I/SS
MFR.Part #
PIC16C54-10I/SS
JLCPCB Part #
C639058
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 12 25Byte 4.5V~5.5V 768Byte 8 Bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS