PIC16C54A-10I/P
MFR.Part #
PIC16C54A-10I/P
JLCPCB Part #
C646776
Package
PDIP-18
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 12 25Byte 4.5V~5.5V 768Byte 8 Bit External OTP PIC PDIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS