MXL1.5KE43CAE3
MFR.Part #
MXL1.5KE43CAE3
JLCPCB Part #
C2627618
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 25.3A 36.8V 40.9V 59.3V Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS