MXSMCJLCE60AE3
MFR.Part #
MXSMCJLCE60AE3
JLCPCB Part #
C2629911
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 15.5A 5uA 60V 66.7V 90pF 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS