MXSMCG54CAE3
MFR.Part #
MXSMCG54CAE3
JLCPCB Part #
C2629511
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17.2A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS