SMDJ36CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ36CA-HR
JLCPCB Part #
C1977202
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 36V 3kW@10/1000us 40V 51.6A 58.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS