MXSMCJLCE15A/TR
MFR.Part #
MXSMCJLCE15A/TR
JLCPCB Part #
C3711168
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 15V 16.7V 24.4V 5uA 61A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS