MXSMCJLCE110A
MFR.Part #
MXSMCJLCE110A
JLCPCB Part #
C2629443
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 178V 8.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS