MXSMCGLCE7.5AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE7.5AE3
JLCPCB Part #
C2629139
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100A 100pF 12.9V 250uA 7.5V 8.33V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS