SMCG15CA-M3/57T
MFR.Part #
SMCG15CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3710129
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15V 16.7V 1uA 24.4V 61.5A Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS