MXSMCGLCE64AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE64AE3
JLCPCB Part #
C2630210
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 5uA 64V 71.1V 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS