MASMCG30CA
MFR.Part #
MASMCG30CA
JLCPCB Part #
C2626088
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 30V 31A 33.3V 48.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)